Графики

Расклад факультатыўных заняткаў

на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

 

Дзень тыдня

№ п/п

Час

Клас

Назва заняткаў

 

Панядзелак

1

13.40-14.20

7

Поэтические гимны морфологии

2

 

 

14.30-15.10

8

Гэты няпросты просты сказ

3

8

Сусветная гісторыя новага часу, ХІХ – пачатак ХХ стагоддзя:станаўленне індустрыяльнай цывілізацыі

4

8

Асновы алгарытмізацыі і праграмавання ў візуальным асяроддзі праграмавання SCRATCH

 

Аўторак

 

5

14.30-15.10

6

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

6

7

Гуляем у футбол

7

9

Асновы эканамічных ведаў

8

11

Практыкум па пунктуацыіі беларускай мовы

 

Серада

 

9

8.10-8.50

6

Практикум по чтению

10

10

Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы

11

8.15-8.50

2

Матэматычная вясёлка

 

Чацвер

 

12

8.10-8.50

9

Секреты синтаксиса и пунктуации

13

8.15-8.50

2

Сем “Я”

14

3

Асновы праваслаўнай культуры

15

10.45-11.20

1

Роднае слова

16

13.40-14.20

5

Грані слова: ад гука да сказа

17

14.30-15.10

7

Словаў тэксце

 

Пятніца

18

8.10-8.50

6

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

19

9

Гуляем у футбол

20

 

10

Лексіка-граматычны практыкум (ням.мова)

21

8.15-8.50

4

Путешествие в мир сказки

22

10.45-11.20

1

Матэматычная вясёлка

23

14.30-15.10

11

Лексіка-граматычны практыкум (ням.мова)

24

16.10-16.50

6

Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння

Графік работы

аб'яднанняў па інтарэсах

на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

п/п

Назва гуртка

Час правядзення

Кіраўнік

Коль-касць вучняў

Клас

1.     

“Юныя гідролагі”

Субота

10.40-12.10

Кабінет рус.мовы і літ-ры

Прындзюк Вольга

Аляксандраўна

12

7,9

2.     

“Магія слова”

Пятніца

17.00-18.30

Кабінет гісторыі

Ярашэвіч Людміла Іванаўна

12

6

3.     

“Баскетбол”

Пятніца

19.00-20.30

Спартыўная зала

Езубец Павел

Адамавіч

15

7-11

4.     

“Сузор’е”

Серада

16.00-17.20

Кабінет фізікі

Ракала Галіна Адамаўна

12

4

5.     

“Этна-Глінка”

Субота

10.00-11.30

Кабінет бел.мовы і літ-ры

Комісава Таццяна

Міхайлаўна

12

8

6.     

“Юны

інспектар руху”

 

Субота

10.00-10.40

Вучэбны гарадок па ПДР

Комісаў Аляксандр Мікалаевіч

12

6

7.     

“Юны выратавальнік”

Субота

10.50-11.30

Кабінет фізікі

Комісаў Аляксандр Мікалаевіч

 

12

6